Медіа-арт резиденція! Наша ціль та місія.


0

Друзі! Засновниці громадської організації Generation U з великою радістю оголошують конкурс на участь у новій резиденції, яка відбудеться за підтримки Український культурний фонд.

Медіа-арт резиденція – це 12-денний творчий табір для підлітків 14-17 років з Луганської області. Наші куратори та ментори нададуть курс лекцій, майстер класів та мистецьких занять, за допомогою яких ти втілиш свої найсміливіші творчі задуми. Цьому сприятиме навіть місце проведення резиденції, що є самому серці гуцульської культури Карпат – у смт. Верховина. Запрошуємо тебе у незабутню подорож разом з нами! Для цього необхідно заповнити анкету та бути готовим збирати валізу для подорожі, яка почнеться вже 11 серпня:)

Хто ми?
Громадська організація «Покоління У» створена групою однодумців, які щоденно і невпинно працюють у культурному секторі. Ми актори, режисери, художники, фотографи, літератори і музиканти. Наш всесвіт – це мистецтво. Через нього ми рефлексуємо, аналізуємо і пізнаємо світ.

Що ми робимо?
З 2014 року ми займаємося неформальною і креативною освітою дітей та підлітків, що проживають у Донецькій та Луганській областях, дітей воїнів АТО та осіб ВПО. Більшість з нас – активні учасники волонтерських рухів, що їздили з мистецькими місіями на Донбас з метою відбудови шкіл та налагодження діалогу з постраждалими внаслідок бойових дій. Також ми організовуємо дитячі тематичні миротворчі табори, терапевтичні резиденції, творчі майстер-класи та кіношколи.

Участь у резиденції безкоштовна.

По всім питанням пишіть нам на: ngo.generation.u@gmail.com

#MediaArtResidence #УКФ #МедіаАртРезиденція #ПоколінняУ#ngoGenerationU #Карпати #Верховина #Медіаграмотність#АртРезиденція #Мистецтво #запідтримкиукф


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ Створити пост
X