#VERKHOVYNADRAGONS


0

Настав час презентувати проекти, які створили учасники під час Медіа-арт резиденції у Карпатах.

Пропонуємо вашій увазі ШОК КОНТЕНТ!!! –#VERKHOVYNADRAGONS проект авторства Анастасії Мясілової.

Авторка проекту створила міф про існування дракона у Верховині, після чого їй вдалося зазняти у небі невідомий об’єкт, за загальними обрисами нагадує політ дракона. Аби зібрати більше матеріалу Anastasia Nova провела опитування серед жителів Верховини, в якому всі заперечували існування істоти. Це дало зробити висновки, що верховинці можуть приховувати дракона аби вберегти його від очей туристів і заздрісників.

Проект за допомогою створеного міфу покликаний дослідити чи можуть міфи бути корисними для суспільства. Для його реалізації Анастасією було проведено цілу smm кампанію по розповсюдженню данного міфу через створення відповідного контенту у соціальних мережах. Також у данному проекті авторка хоче продемонструвати як навіть штучно зроблені інформаційні приводи можуть позитивно впливати на економіку містечка. Адже вірно використаний смм, реклама, можливо навіть спеціально розроблена брендована продукція сприятимуть припливу туристів, що знаходяться у постійному пошуку пригод.

Сторінки #VERKHOVYNADRAGONS :
instagram: www.instagram.com/verkhovynadragons
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC7Cm2K7Tb7zzMhA0Z-8-6qA

Ментори проекту Медіа-арт резиденція Alexandra Krolikowska, Alexander Krolikowski, Євген Бондаренко, Настя Рожкова, Христя Лу-Лу.

Проект Медіа-арт резиденція реалізовано за підтримки Український культурний фонд.

#MediaArtResidence #УКФ #МедіаАртРезиденція #ПоколінняУ#ngoGenerationU #Карпати #Верховина #Медіаграмотність#АртРезиденція #Мистецтво #заПідтримкиУКФ #НОРД#KrolikowskiArt #нашаКоманда

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ Створити пост
X