ШОК!!! Україна пов’язана з Першою галактичною імперією та Дартом Вейдером


А ось і факт для фанатів популярної медіафраншизи – "Зоряні війни". Імперія та ситхи проникли й у наш світ – в Одесі встановлено пам'ятник Лорду Ситхів, Верховному головнокомандувачу імперської армії Дарту Вейдеру. До речі, цей монумент – найперший у всьому світі, присвячений представникам іноплонетних рас, а отже й самому Лорду Ситхів також.

Цікаво, що цей витвір мистецтва має прямий зв'язок з вождем "червоної хвороби" – Леніном. Ні, звісно Вейдер не допогав "вождю пролєтаріата" будувати велику державу, а просто зайняв його місце. Саме зайняв, бо в основі монумента Вейдеру лежить пам'ятник Леніну. Коли Україної прокотилася хвиля декомунізації у 2015 році, було прийнято рішеня знищити пам'ятник Леніну на території заводу "Пресмаш" в Одесі. Але Олександр Мілов запропонував геніальну ідею: "Замість того щоб знести цей пам'ятник, його можна перетворити у цілий вітвір мистецтва, не пов'язаний з "тюрьмою народів". Він покрив гіпсовий пам'ятник вождю титаном (за чутками матеріал йому передали представники НАСА), додав шолом й панель підтриманя життєдіяльності. 

Ми можемо побачити який глубокий сенс має ця інсталяція. Що Ленін, що Вейдер були наповнені імперіалізмом та жадою влади. Саме через це скульптор не стал змінювати позу персонажа.

Мабуть, саме цікаве – це роутер у середені монумента, отже біля статуї є бескоштовний Wi-Fi.

До речі, коли я писав цю статтю, я думав: "А чому нам не зробити з цього нам візитну картку України? Чому ми не можемо це зробити своїм брендом?"

Ми повинні заявати про себе. Нехай увесь світ знає що Україна – це партнер Першої галактичної імперії!


Like it? Share with your friends!

Яка Ваша реакція?

Нудно Нудно
0
Нудно
Пфф. Ха-ха! Пфф. Ха-ха!
0
Пфф. Ха-ха!
Цьомки Цьомки
0
Цьомки
Ммм... Шкода Ммм... Шкода
0
Ммм... Шкода
Ого! Ого!
1
Ого!
То не є добре То не є добре
0
То не є добре

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ Створити пост
Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з вбудованими та візуальними зображеннями
Мем
Завантажте власні зображення, щоб створити власні меми
Відео
Вставляє Youtube, Vimeo або Vine
Аудіо
Soundcloud або Mixcloud Вставляє
Gif
GIF-формат
X