Таємниця Лох-Неського чудовиська


Усі знають про чудовисько неймовірних розмірів, що живе в Лох-Неському озері. Деякі вірять у монстра, деякі ні. Можна пояснити різноманітні фото-докази відео-монтажем, але як пояснити дивні коливання води ніби щось пропливло? Учені і на це знайшли відповідь- підводні хвилі. Так, хвилі існують і під водою. Вони утворюються через різний рельєф дна та різницю температур під водою і зовні. Такі хвилі набагато більші ніж звичайні( найбільша зафіксована підводна хвиля в висоту досягала близько 500 метрів).
Але як же це пов’язано з Лох-Неським чудовиськом? Підводна хвиля, починаючи свій рух, створює на поверхні водойми шлейф, який створює враження тільки що проплившого великого об’єкту.
Або, моряки розповідали, що в деяких морях та озерах їх корабель просто зупинявся на місті без видимих причин, ніби хтось чи щось під водою його тримає. Таке явище теж можна пояснити: підводна хвиля, ідучи назустріч кораблю, зупиняє мотор і деякий час( поки триває протидія) змушує корабель або човен ” плисти на місці”.


Like it? Share with your friends!

Яка Ваша реакція?

Нудно Нудно
0
Нудно
Пфф. Ха-ха! Пфф. Ха-ха!
0
Пфф. Ха-ха!
Цьомки Цьомки
0
Цьомки
Ммм... Шкода Ммм... Шкода
0
Ммм... Шкода
Ого! Ого!
0
Ого!
То не є добре То не є добре
0
То не є добре

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ Створити пост
Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з вбудованими та візуальними зображеннями
Мем
Завантажте власні зображення, щоб створити власні меми
Відео
Вставляє Youtube, Vimeo або Vine
Аудіо
Soundcloud або Mixcloud Вставляє
Gif
GIF-формат
X